Araba Kampanyaları

Citroen Kış Bakım Kampanyası
Citroen Kasım ayında kışa özel avantajlı bakım kampanyası sunuyor. 6 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında orijinal bakım parçası, ilgili işçilik ve Total Motor Yağları’nda %15 indirim fırsatı sunuluyor. Ayrıca 750 TL + KDV ve üzeri bakım ve mekanik ... devamı »
Renault'dan 72 Saatlik Kampanya
Yıl sonuna yaklaşılırken tüm markalar kampanyalar düzenlerken Renault'tan sıradışı bir kampanya haberi geldi. Renault 13-16 Kasım tarihleri arasında sadece 3 gün sürecek bir takas kampanyası başlattı. 72 saat sürecek kampanya sadece belirli modelleri kapsıyor. 5.000 TL ye v... devamı »
Golf Ailesi Genişliyor
Volkswagen, Golf'ün sekizinci neslinde yaptığı sürprizle artan SUV ihtiyacına cevap vermeyi amaçlıyor. Özellikle Avrupa piyasasında her geçen gün artan SUV talebine karşılık vermeyi hedefleyen VW'in 2018 yılı seçmesinin nedeni ise stratejik planlama. Golf'ün bir alltrack v... devamı »
Ford Ticari'de Sıfır Faiz Fırsatı
Sıfır faiz kampanyası farklı modellere farklı vadelerde ve tutarlarda yansıtılırken tüzel kişilerin ticari amaçlı alımlarında geçerli olacak. Kredi kullanımı aşamasında bir kereye mahsus alınan 630 TL ve vergiler eklenince maliyetler aylık %0,18 ile %0,40 arasında değişiyor. ... devamı »
Dacia'dan Sıfır Faiz Kampanyası
Dacia Kasım ayına özel hazırladığı kampanyayı duyurdu. Sıfır faiz, peşinatsız kredi, nakit alım desteği gibi seçeneklerle farklı taleplere cevap vermeyi hedefleyen kampanya Kasım ayı boyunca devam edecek. Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van m... devamı »
Fiat Kasım Kampanyası
Fiat Kasım ayında ticari araçlarının yanında K2 yetki belgesini ücretsiz olarak almaya devam ediyor. Ayrıca hem ticari hem de binek araçlarda %0 faiz imkanı da mevcut. Kasım ayında da K2 yetki belgesi kampanyasını devam ettiren firma Doblo, Fiorino veya Ducato'da 30 ay vad... devamı »
Kasım'a Özel Civic Kampanyası
Honda, Civic için Ekim ayından sonra Kasım ayı için de bir kampanya duyurdu. Kasım ayında Civic alanlar ödemelere Mart 2015’te başlıyor. 6 yıl veya 150.000km garanti verilen Civic modelindeki bu kampanya kredi kullanımı durumunda geçerlilik kazanıyor. Anahtarsız giriş ve ç... devamı »
Linea ve Punto'da Sıfır Faiz
Fiat satış rekortmeni Linea ve kardeşi Punto’da Ekim ayı boyunca indirimin yanında sıfır faiz kampanyasını duyurdu. 20.000 TL ye 20 ay vadede %0 faizle kredi kullanırken 3.250 TL ye varan indirimlerden de yararlanmak mümkün. Kredi kullanımı sırasında bir sefere mahsus 660 T... devamı »
Mercedes'ten Ekim Kampanyası
A ve B serisinde 90.000 TL ye 48 ay vadede %0,80 faiz oranı öneren marka, C serisinde 125.000 TL yi %0,90 faiz oranıyla 48 ay vadede sunmakta. Kampanyadaki en önemli fırsatlardan birisi olan %0 faiz oranı C-Serisi Coupe için 70.000 TL ye 12 aya kadar kullanılabiliyor. %0,90... devamı »
Sabit Kur Fırsatı Devam Ediyor
Yıl sonuna girilirken satış rakamlarını iyileştirmek isteyen markalar firma yapılarına, marka değerlerine ve satış hedeflerine uygun kampanyalar duyurmaya devam ediyorlar. Volkswagen ise kampanyasını kurlarını sabitleyerek şekillendirdi. 2013 model Tiguan, Scirocco için 1 ... devamı »
SIFIR KM ARAÇ ARAMA
Araç Türü
Yakıt Türü
Silindir Hacmi
Vites Tipi
Kasa Tipi
Maksimum Fiyat
Sıralama Şekli
BİZİ TAKİP EDİN