Araba Kampanyaları

Civic'e Özel Öteleme Kampanyası
Honda, Mart ayında 2015 model Civic Sedan modeli için “Şimdi Al Ağustosta Öde” kampanyasına devam ediyor. 31 Mart 2015 tarihine kadar kredili Honda Civic Sedan alımlarında ilk taksit Ağustos ayında başlıyor. Mart kampanyası kapsamında 18 ay vadede 30 bin TL kredi için aylı... devamı »
Volkswagen'de Ticari Kampanyası
Geçtiğimiz ay sektörde merakla beklenen Caravelle 9+1 i satışa sunan VW Ticari, Mart ayına özel kampanya ile devam ediyor. Caravelle modelinde yapılan %5 lik indirimle 84 bin 100 TL den, Transporter modelinde yapılan %4 lük indirimle ile 55 bin 290 TL den başlayan fiyatlarl... devamı »
Peugeot Mart Kampanyası
Peugeot Mart ayında farklı modellerde farklı fırsatlar sunuyor. Kampanya 31 Mart tarihine kadar devam edecek. Mart kampanyasında Peugeot 301 ayda 548 TL taksitle 2 yıl boyunca Full Servis hediyeli olarak satılıyor. Full servis paketi 2 yıl veya 40 bin km için tüm bakımları ... devamı »
Giulietta'da Sıfır Faiz Kampanyası
Alfa Romeo Mart ayın özel kampanyasında Yeni Giulietta’da sıfır faiz imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında 12 ay vadede 36 bin TL ye %0 faizle kredi kullandırılabiliyor. Ticari kullanımlarda bir defaya mahsus 690 TL masraf alınırken bireysel kredilerde 180 TL istihbarat ücret... devamı »
Opel'den Sıfır Faiz Kampanyası
Opel, 15 bin TL’ye 15 ay vadeli ve yüzde 0 faizli, lansmana özel kredi fırsatını sağladığı güvenlik özellikleri ve düşük tüketimiyle dikkat çeken Corsa modellerinde sunuyor. Renkli iç ve dış tasarımı ile birlikte üst sınıf teknoloji özellikleri sunan Yeni Corsa 5 kapı 40 bin T... devamı »
Volvo'dan Aksesuar Kampanyası
Volvo, yeni araç almak isteyen müşterileri için aksesuar kampanyası düzenledi. Volvo’da 30 Haziran 2015 tarihine kadar yapacağınız 4500 – 6500 TL arasındaki aksesuar alımlarınızda ön kör nokta görüntü kamerası, ön park sensörü, park yardım pilotu veya uyarlanabilir 8” diji... devamı »
Ford'tan Sıfır Faiz Kampanyası
Ford, mart ayı için uygun faizli kredi kampanyası düzenliyor. Kampanya hem binek hem de ticari modeller için geçerliyken özellikle ticari araçlarda sıfır faiz imkanı mevcut. Mart ayı boyunca Ford binek araçlarda kredi, 30 Bin TL tutar ve 20 ay vadede %0,69 faiz oranı ile he... devamı »
SIFIR KM ARAÇ ARAMA
Araç Türü
Yakıt Türü
Silindir Hacmi
Vites Tipi
Kasa Tipi
Maksimum Fiyat
Sıralama Şekli
BİZİ TAKİP EDİN