Kredi Kartı İle Satılık Araba

Dünyanın en ucuz otomobili Hintli Tata Nano, Türkiye'ye 2011 yılı son çeyreğinde gelecek ve kredi kartıyla da satılacak. Mevcut haline ABS, hava yastığı gibi birkaç ekleme yapılarak Türkiye'de de satılabilecek hale gelecek 600 cc hacminde motora sahip Nano, 11 bin lira civarında satılacak. Avrupa ve dünya pazarlarında satılması düşünülen Nano üzerine çalışan Tata, bu yeni Nano'yu ise 2012 yılında üretecek ve Türkiye'ye 2012 yılının son çeyreğinde gönderecek.

Avrupa pazarı için geliştirilen Nano'nun mevcut haline göre daha dolu bir araç olacağını söyleyen Isoto CEO'su Kurthan Tarakçıoğlu, 'Bizim asıl niyetimiz Türkiye şartlarına uygunluğu sağlanacak mevcut Nano modelini Türkiye'ye getirmek. Mevcut Nano ile Türkiye otomotiv pazarında 11 bin TL fiyata sahip, kredi kartıyla bile alınabilecek ilk otomobili sunmayı hedefliyoruz. Bunun için Tata yönetimi ile görüşmelerimiz başladı. Negatif değiller. Konu üzerine onlar da çalışıyor. Eğer planlarımız gerçekleşirse bu aracı 2011 yılı son çeyreğinde Türkiye pazarına sunarız. Bu araç mevcut Nano üzerine birkaç ekleme yapılmış araç olacak' şeklinde konuştu. Tarakçıoğlu, Nano modelinin Avrupa'da satılabilmesi için yeni bir Nano üzerinde çalışıldığını, kendilerinin ithal etmek istedikleri aracın o araç olmadığına dikkat çekti.
Yorumlar
kadir aslsn15.02.2014
Ne zaman satışa çıkacak ki bilen varmı
ali ocaksönmez28.10.2013
zaman kaybedilmeden piyasada olmalı
musa demirci06.10.2013
hayret bu ülkedede dar gelirli aileleri düşünenler varmış bu aracı 10,bin tlye satılırsa diğer firmalarda biraz fiyatlarından düşer acıkcası en kısa zaman da piyasaya sürersiniz merakla bekliyoruz
Yorum Yaz
İsminiz
Yorumunuz (Lütfen küçük harfler ile yazınız)
Onay Kodunuz

Onay Kodunu Giriniz


Paylaş
Eklenme Tarihi : 27.09.2010
Okunma Sayısı : 21,000
SIFIR KM ARAÇ ARAMA
Araç Türü
Yakıt Türü
Silindir Hacmi
Vites Tipi
Kasa Tipi
Maksimum Fiyat
Sıralama Şekli